درباره ما

تصور خرید از برند‌های معتبر بین المللی و ایرانی در یک مرکز خرید زیبا و مدرن، لذتی وصف ناشدنی برای دوست داران برند و مدپوشان است.
ما در پیکوادرو ایران با درنظر گرفتن آسایش خاطر و اطمینان از رضایت شما، با فراهم نمودن امکانات و شرایط برای تجربه‌ی یک خرید لذت‌بخش و متمایز از برترین برندهای جهانی، بازاریابی مبتنی بر سلایق و فرهنگ پوشاک ایرانیان و همچنین استقبال چشمگیر و مداوم از محصولات و برندهای برتر ارائه شده پیکوادرو ایران ، این امکان را به شما می دهد تا اینک با صرف کمترین انرژی در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از کشور محصولات مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریدی مطمئن و آسان را از خانه یا محل کار خود تجربه کرده و کالای مورد علاقه خود را در محل دلخواه خود در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.
پیکوادرو ایران به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی ایران، ضمن تضمین اصالت تمامی کالاها، به شما اطمینان می‌دهد محصولی اصل از برترین برندهای جهان را در اختیار شما قرار دهد. مهمترین ماموریت‌ پیکوادرو ایران به عنوان یک فروشگاه اینترنتی، افزایش تنوع در محصولات است تا پاسخگوی نیاز افراد با سلایق مختلف در هر سن و با هر موقعیتی باشد.

معصومه بهزادی-مدیر سایت